Gravírovaný náramek LÁSKA, stříbro Ag925/1000
Gravírovaný náramek LÁSKA, stříbro Ag925/1000

Proč právě Zavaž si?

Tak dlouho jsem se snažila najít perfektní náramek, který mi nebude vadit v práci při psaní na klávesnici a neztratím ho při vysvlékání svetru, až jsem to vzdala a rozhodla se vyrobit si ho sama. A víte co? On byl tak skvělý, že jsem ho vyrobila i svým kamarádkám. A těm připadal tak bezva, že jsem si řekla, že ostatním taky vytrhnu trn z paty a nabídnu jim ten (alespoň pro mě) perfektní náramek, u kterého si až ráno při čištění zubů uvědomím, že jsem si ho před spaním zapomněla sundat. Svůj první náramek jsem na noze nosila tři měsíce a sundávala ho jen při holení nohou.

Zažil moře, horskou tůru (to mu teda moc nezávidím), každodenní sprchování, podpatky, kotníkové boty i bosé nohy. Přežil taky řádění našeho odrostlého štěňátka Sušenky.

Náramek toho přežil tolik, že ho můžu doporučit sportovcům, cestovatelům, nejlepším kamarádkám i nekonečným láskám. Byl překvapením, očekávanou zásilkou i vysněným dárkem.

Každý náramek dostal do vínku svůj příběh, který mu už nikdo nesebere. Vy mu ale dáte duši, vdechnete život a budete v příběhu pokračovat. A jak? To je jenom na vás.

My Vám dáme náramek. Na Vás je vyprávět jeho příběh.